یوگی موتو

بیوگرافی یوگیموتو
نام : یوگی موتو .
نام انگلیسیyugi muto
نام ژاپنی yuugi mutou
نام مستعار : تنها بوسیله یامی استفاده میشود aibou
جنسیت : مرد
تاریخ تولد : 4 ژوئن 1990 . 14 خرداد .
سن : 16سال .
رنگ مو : بنفش ، سیاه ، بلوند
رنگ چشم : بنفش
قد : 153 سانتیمتر
وزن : 42 کیلو
گروه خون : AB
وضعیت : دانش اموز سال دوم دبیرستان ، دوئلیست
غذای مورد علاقه : همبرگر
غذایی که دوست ندارد : موسیر
دک : استراتژی

شخصیت :
در ظاهر یوگی نسبت به دوستان همسنش کوتاهتر و خیلی خجالتی به نظر می اید . اما هنگامی که او کارتهای دوئلش را در دست میگیرد ، استعداد خدادای را از خود نشان میدهد که برای سن او بسیار شگفت اور است تا انجا که دوستانش نیز به این امر اعتراف میکنند . یوگی در تمام بازی ها و حل پازل ها بسیار خوب است مخصوصاً در بازی دوئل مانستر .
یوگی یک نوجوان عادی نیست . او دارای قلبی پاک است و بسیار دوست داشتنیست . او در ظاهر کمی بی دست و پا و کم رو به نظر می اید اما در حقیقت او از شجاعتی امیخته به مهربانی بی حد و حصری بر خوردار است که در هنگام مواجهه با مشکلات ان را به خوبی نشان می دهد .
یوگی علاقه شدیدی به شخصیت دوم خودش که در اصل یه روح 3000 ساله به نام اتم است نشان می دهد .

یوگی وابستگی شدیدی به اتم دارد تا انجا که به خاطر او و برای اینکه او بتواند گذشته خود را بیاد بیاورد زندگیش را به مخاطره می اندازد .


یوگی بدلیل احساسات ناب و قلب پاکش بیشتر مواقع تنهاست و برای همین او یامی ( اتم ) را که در وجودش متبلور میشود بسیار دوست دارد .
یوگی با بدست اوردن ملنیوم پازل که ان را از روی تاقچه مغازه پدربزرگش برداشت توانست قدرت جادویی شدو گیم را ازاد کند که در اصل مهمترین چیزی که پازل به یوگی داد دوستی همچون یامی بود . یوگی برای حل پازل 8 روز وقت صرف کرد . بر طبق یک افسانه قدیمی هر کسی که میتوانست پازل را حل کند قدرت بی پایان ان را ازاد می کرد و یوگی تمام تلاشش را به کار بست تا پازل را حل کند هرچند مدام این جمله را با خود تکرار میکرد : ایا تو این رو باور داری؟
یوگی با حل پازل روح درون ان را ازاد کرد و روح در ذهن خود یوگی محدود شد و در حقیقت یامی یوگی ، yu gi oh ، پادشاه افسانه ای بازیها ازاد شده بود . و بعد از ان یوگی خودش را در وسط یک میدان مبارزه که کشاکش ان بین دو دوره حال و 3000 سال پیش در گرفته بود پیدا کرد و اینجا بود که یوگی در حقیقت شخصیت واقعی خودش را نشان داد .

روابط و خانواده :

یوگی همراه با پدربزرگش ( سولومون موتو یا سوگوروکو موتو ) کسی که خودش یک مغازه کارت فروشی دارد و در دوئل هم استعداد و تجربه زیادی دارد زندگی میکند .
رابطه یوگی و پدربزرگش بسیار نزدیک است . بسیاری از استراتژی های بازی دوئل مانستر را یوگی از پدربزرگش یاد میگیرد . حتی دک دوئل یوگی شامل کارتهای خاصی از کالکشن پدربزرگش است . همچنین یوگی ملنیوم پازل را نیز از پدربزرگش دریافت کرد .
در حقیقت یوگی همراه با پدربزرگ و مادرش زندگی میکند اما در ورژن انگلیسی انیم صحبت های یوگی در رابطه با مادرش حذف شده است .
ما در اپیزود 50 ( (the mystery duelist__ part 1 ( challenge from the past : horrifying zera )و با توجه به صحبت های یوگی در مورد مادرش به حظور او پی میبریم .
در مانگا ژاپنی این طور توضیح داده می شود که پدر یوگی یک مرد تاجر همیشه در حال سفر است و یوگی او را خیلی کم می بیند . مادر یوگی 2 بار در طول انیم و یک بار در مانگا ظاهر می شود .

دوستان :

نزدیک ترین دوست یوگی ، یامی ( اتم ) است .

یوگی رابطه بسیار نزدیکی با جوی ویلر دارد و بعد از قضیه حل شدن پازل او و جوی بسیار با هم دوست شدند .

یوگی و تیا از دوران کودکی با هم دوست بودند و با هم رابطه خوبی دارند از نظر بعضی یوگی به تیا علاقه دارد و عاشق اوست و از نظر بعضی تنها یک رابطه دوستانه صرف است و نه بیشتر و علاقه اصلی تیا به یامی است .
یوگی با تریستان و دولین و سرنیتی خواهر جوی نیز رابطه دوستی دارد .
رابطه او و ستو کایبا بیشتر از دوستی شبیه به نوعی رقابت تنگاتنگ است که البته بیشتر از طرف کایبا به رقابت کشیده می شود .
یوگی با برادر ستو کایبا همان ماکوبا کایبا رابطه دوستی دارد

/ 1 نظر / 70 بازدید
kamal

لطفا تنها به خواندن مطالب درج شده اکتفا نکنید. شروع این تجربه در گرفتن خودآگاهی است. از هریک از دوستان که به وبلاگ مراجعه میکنند درخواست میکنم به پست خودآگاهی مراجعه کرده و این هدیه الهی را دریافت کنید.